| | ورود
امام حسین علیه السلام: اَلخُلقُ الحَسَنُ عِبادَةٌ؛ خوش اخلاقى عبادت است. (کنزالعمال، ج13، ص151، ح36472)

اخبار واحدهای تابعه

برگزاری جلسه کمیته اجرایی آموزش شهرداری ارومیه

برگزاری جلسه کمیته اجرایی آموزش شهرداری ارومیه

جلسه کمیته اجرایی آموزش شهرداری ارومیه برگزار شد.

نویسنده: اپراتور سایت/چهارشنبه, 20 آبان,1394/دسته ها: اخبار, اخبار واحدهای تابع

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه جلسه كميته اجرايي آموزش شهرداري در محل مرکز آموزش برگزار گرديد.در این جلسه که با حضور، معاونت های اداری مالی، فنی عمرانی، خدمات شهری، برنامه ریزی، برگزار شد. قربانی فر مسئول مرکز آموزش ضمن خدمت از عملکرد آموزشی شهرداری  در طول سال 6 ماهه اول سالجاری گزارشی مبسوط ارایه نمود.

  همچنین در این جلسه درباره مثمرالثمر تر بودن برنامه های آموزشی کارکنان، همکاری مسئولین بخش ها در شرکت فعال و منظم پرسنل واحدها در این برنامه های اموزشی بحث و تبادل نظر شد.

-از آنجایی که بعضی از همکاران  در دوره های  آموزشی  به صورت منظّم شرکت ننموده ودر زمان های یاد شده در محل خدمت نیز به طور مرتب حاضر نمی شوند ، علیهذا لازم است از طریق مدیریت آموزش شهرداری ضمن بازدید از روند برگزاری دوره ها مسئله  یاد شده را به صورت غیر محسوس مورد بررسی قرار دهند .

-با توجّه به وجود برخی نکات قابل تجدید نظر در آیین نامه اجرایی آموزش مقرر گردید  آیین نامه فوق جهت تصویب نهایی و رفع ابهامات در شورای معاونین مطرح و پس از تصویب جهت اجرا به واحدهای تابعه شهرداری ابلاغ گردد.

-با توجّه به برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان شهرداری های استان لذا شرکت به صورت تمام وقت کارکنان با لحاظ نمودن فرد جایگزین در واحد خدمتی و یا با اتخاذ تمهیدات لازم پس از هماهنگی با  مدیر مجموعه بلامانع می باشد.

-با توجّه به ضرورت برگزاری دوره های آموزش  مهارتهای هفتگانه  ICDL برای کارکنان جدید الاستخدام  ( پیمانی و قراردادی )  لازم است سریعاً با همکاری مرکز علمی کاربردی و مرکز آموزش برای  اوقات  غیر اداری برنامه آموزشی تدوین و در سایت IT مراکز یاد شده کارگاه های آموزشی برگزار گردد.

-ز آنجایی که یکی از سیاستهای کلی شهرداری در ماه های آتی در جهت درآمدزایی و استقلال مالی مجموعه ها می باشد لذا در این راستا لازم است با توّجه به فعّالیت رسمی مرکز علمی کاربردی در بخش های آموزشی ضمن عقد تفاهم نامه میان مدیریت مرکز علمی کاربردی و مدیریت آموزش شهرداری در جهت برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت برای شهرداری های استان جهت اتخاذ هماهنگی های لازم با اداره کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری توسط شهرداری مکاتبه گردد.

-به منظور ایجاد وحدت رویه هر گونه معرفی همکاران به دوره ها و نشستها و سفرهای آموزشی داخل و خارج از کشور با محوریّت و هماهنگی معاونت برنامه ریزی و مدیریت آموزشی شهرداری صورت گیرد.

-مقرر گردید به منظور تعیین تکلیف گواهینامه های آموزشی کارکنان شهرداری در جریان سال 93 و تسویه حساب با مراکز آموزشی جهت دریافت گواهینامه ها از اداره کل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ، در خصوص تسریع در تسویه حساب در شورای معاونین تعیین تکلیف شود.

تعداد نمایش ها (811)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان