| | ورود
پیامبر اکرم (ص) : شارِبُ الخَمرِ لا يُعادُ إذا مَرِضَ ، ولا يُشهَدُ لَهُ جَنازَةٌ ، ولا تُزَكّوهُ إذا شَهِدَ ، ولا تُزَوِّجوهُ إذا خَطَبَ ، ولا تَأتَمِنوهُ عَلى أمانَةٍ . شرابخوار ، هر گاه بيمار شد ، نبايد به عيادتش رفت ، و در تشييع جنازه اش نبايد شركت كرد . هر گاه شهادت داد ، او را تأييد نكنيد ، و هرگاه خواستگارى كرد ، به او زن ندهيد ، و او را بر امانتى ، امين مشماريد [ و امانت به او مسپاريد ] . الكافي : ج ۶ ص ۳۹۶ ح ۴

اخبــــــار

معاون برنامه و توسعه سرمایه انسانی شهرداری با صدور پیامی  ۷ مهر روز ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت

معاون برنامه و توسعه سرمایه انسانی شهرداری با صدور پیامی ۷ مهر روز ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت

در پیام صادق حسین دوستی آمده است؛

نویسنده: آقای دشتی/دوشنبه, 07 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتم مهر ماه به نام روز آتش نشانی و ایمنی نامگذاری شده و این روز بهانه ای است تا به گرامیداشت انسانهایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه آرامش و آسایش ما می گذرند تا بتوانیم در امنیت زندگی کنیم.

آتشنشانان سرایندگان صادق آیه های ایثار و از جان گذشتگی هستند، که با گام نهادن در مسیر حادثه و خطر جان خود را سپر بلای همنوعان و همشهریان خود می کنند تا دست لطف و نجات الهی در بزنگاه های آتش و فنا از آستین این فرشته های نجات تجلی یابد و موهبت زندگی را به بلازدگان بهت زده از سایه مرگ ارزانی دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان، 7 مهر روز آتش نشانی و خذمات ایمنی را به پرسنل خدوم، تلاشگر، جهادی و موفق واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه تبریک و تهنیت عرض کرده و از خدای منان آرزوی سلامت و بهروزی را برای آنان داشته باشم.

تعداد نمایش ها (24)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان