| | ورود
امام حسین علیه السلام: اَلخُلقُ الحَسَنُ عِبادَةٌ؛ خوش اخلاقى عبادت است. (کنزالعمال، ج13، ص151، ح36472)

اخبــــــار

بازنشستگان و پیشکسوتان شهرداری ارومیه تجلیل شدند

بازنشستگان و پیشکسوتان شهرداری ارومیه تجلیل شدند

نویسنده: خانم میلانی/ﺳﻪشنبه, 30 بهمن,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
5/0

بازنشستگان و پیشکسوتان شهرداری ارومیه تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی مراسم تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان شهرداری ارومیه برگزار شد .

صادق حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه در این آیین ضمن خوش آمدگویی به حضار و ارج نهادن به مقام پیشکسوتان شهرداری از آنان بعنوان سرمایه های فکری سازمان یاد کرد و گزارشی از فعالیت ها و عملکرد حوزه سرمایه انسانی را ارائه نمود .

وی ادامه داد : از سال 95 تا سال 97 شاهد بازنشستگی 205 نیروی شهرداری ارومیه بودیم که این رقم در سال 97 ، 55 نفر بود
دوستی با بیان اینکه مسن ترین بازنشسته شهرداری ارومیه 95 سال و جوانترین آن 50 سال سن داشت اظهار داشت : مدیریت شهری جهت ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی برای بازنشستگان تلاش می کند و بحمدالله گامهای موثری برداشته شده است .

صادق حسین دوستی افزود : در حال حاضر بدنه شهرداری ارومیه را نیروی جوان تشکیل می دهد، نیروی جوانی که به استفاده از تجارب بازنشستگان نیاز مبرم دارد.

وی خاطر نشان کرد: به منظور بهره مندی از تجارب بازنشستگان دفتر ارتباطات و ارائه خدمات مشاوره به شهرداری ارومیه توسط بازنشستگان در معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی دایر میشود و از تجارب ارزشمند آنان که حاصل چندین سال زحمت و تلاش در عرصه خدمت و ایفای نقش بعنوان عضو خانواده شهرداری ارومیه هست بهره مند خواهیم شد.

تعداد نمایش ها (335)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان