| | ورود
پیامبر اعظم(ص) : انی سمیت ابنتی فاطمة لان الله عزوجل فطمها وفطم من احبها من النار؛ من نام دخترم را فاطمه علیها السلام گذاشتم؛ زیرا خدای - عزوجل - فاطمه (س) و هر کس که او را دوست دارد، از آتش دوزخ دور نگه داشته است

اخبار واحدهای تابعه

امکان سنجی آموزش بهداشت حرفه ای در حین کار برای کارگاهای زیباسازی

امکان سنجی آموزش بهداشت حرفه ای در حین کار برای کارگاهای زیباسازی

امکان سنجی آموزش بهداشت حرفه ای در حین کار برای کارگاهای زیباسازی

نویسنده: اپراتور سایت/چهارشنبه, 20 آبان,1394/دسته ها: اخبار, اخبار واحدهای تابع

رتبه بندی این مطلب:
5/0

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری،مدیر آموزش شهرداری ارومیه به همراه کارشناسان بهداشت حرفه ای استان برای ارزیابی میدانی و امکان سنجی نحوه آموزش کارگران فنی سازمان زیباسازی از کارگاه های آن سازمان بازدید کردند.

بر اساس ماده 91 قانون كار كارفرمايان و مسئولان كليه واحدهای کارگاهی  مكلف هستند طبق  مصوبات شوراي عالي حفاظت فني براي تأمين حفاظت و سلامت و بهداشت كارگران در محيط كار، وسايل و امكانات لازم را تهيه و در اختيار آنان قرار داده و چگونگي كاربرد وسايل فوق الذكر را به آنان بياموزند و بر حسن استفاده و نگهداري از وسايل و امكانات نظارت نمايند.

بدین منظور کارشناسان بهداشت حرفه ای استان ضمن حضور در محل کارگاه ها و با عنایت به امکانات فراهم شده برای کارگران سازمان زیباسازی ، نقاط ضعف و  قوت بهداشت حرفه ای کارگاه های تاسیسات برق، آب، جوشکاری و قالب بندی شهرداری از نزدیک  مورد ارزیابی قرا دادند. ضمن لیست کردن کلیه مشاغل، آنالیز شغلی، خطرات ایمنی و بهداشتی و امکانات موجود تا در آینده ای نزدیک نسبت به آموزش حین کار کارگران فنی اقدام نمایند.

تعداد نمایش ها (701)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان